Hizmetlerimiz – Web Sitesi Bakım ve Güncelleme | Web Tasarım | Periyodik Web Sitesi Bakımı

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Web sitenizin güncellenmesi : İnternet sitenizde yer alan eskimiş yada hatalı bilgiler talep etmeniz halinde vereceğiniz bilgilerle güncellenmektedir. Talep etmeniz halinde ihtiyaç duyacağınız güncellemeler bir sözleşme çerçevesinde süreli anlaşmalarla da yapılabilmektedir.

Sıfırdan web sitesi tasarımı : Size göndereceğimiz bir form aracılığı ile ihtiyaçlarınız belirlendikten sonra karşılıklı olarak fiyat görüşmesi yapılmaktadır. İhtiyacınıza uygun, ziyaretçilerinizi firmanızın kurumsal kimliğine yakışan tarzda karşılayacak abartısız web siteleri kuruluşumuzca önerilmektedir. Lütfen “iyi bir web sitesi” ve “web sitesi hataları” sayfalarını inceleyiniz.

Sitenizi sizin güncelleyebilmeniz için arayüz tasarımı : Sitenizde sürekli olarak ücret ödemek suretiyle güncelleme yaptırmayı uygun bulmuyorsanız sitenize ekleyeceğimiz bir sayfa ile kendi güncellemelerinizi kendiniz yapabileceksiniz.

Diğer talepleriniz ve daha detaylı bilgiler için lütfen burayı tıklayarak formu bize gönderiniz. Tanışma hediyesini ücretsiz talep etmeyi unutmayın.

www.sitebakim.com