İnternetten satış ne kadar da kolay. – Web Sitesi Bakım ve Güncelleme | Web Tasarım | Periyodik Web Sitesi Bakımı

İnternetten satış ne kadar da kolay.

Siz uyurken müşterilerinizin alışverişe devam etmelerini istemez misiniz? Pek çok işletme internetten satış hakkında çok az bilgi sahibi olduğu için karmaşık bir iş olduğunu düşünebilir. Oysa artık bir kaç günde internetten ürünlerinizi satmaya başlayabileceğiniz şekilde basit işlemlerden oluşuyor.

  • İşler çok kolaylaştı ve artık sizin gibi işletmelerden binlercesi ürününü internetten satıyor.

İnternette gördüğünüz e-ticaret sitesi fiyatları gözünüzü korkutmasın. Çünkü onlar genellikle çok fazla ürünün satıldığı ve içerisinde binlerce firmanın bulunduğu pazar yeri siteleri için tasarlanmış altyapılar olabilir. Kendi ürünlerini satmak isteyen ortalama bir işletme için bunların hiç birisine gerek yok.

Sizin işinizi görecek düzeyde bir e-ticaret sitesi (yada mevcut sitenizin içine dahil edilerek te yapılabilir) için ücretsiz yazılımlar mevcut. Her ne kadar yazılımlar ücretsiz de olsa kurulumu için bir web tasarımcıya ihtiyacınız olacak. Daha sonra ürünleri ekleme, çıkarma, değiştirme, siparişleri takip etme gibi tüm işlemleri kendiniz yapabilmektesiniz.

Kredi kartlarından yapılan ödemeler hesabınıza gönderilecek. Bir de aracı kuruluşa abone olmanız gerekiyor. Bu kuruluşlar %2-3 gibi satış başına komisyon alıyorlar. Ancak ekranınızda siparişleri gördüğünüzde değdiğni düşüneceksiniz.

 

  • Gene de bu bilgiler yeterli değil diyorsanız bize ücretsiz danışmak için burayı tıklayın.

 

Siz beklerken rakipleriniz bir şeyler yapıyor.

SiteBakim.Com Kaynak gösterilerek kullanılabilir.